سپیراد
خانه / آب صابون / مرکز فروش بهترین آب صابون سنتتیک ایرانی به صورت مستقیم

مرکز فروش بهترین آب صابون سنتتیک ایرانی به صورت مستقیم

نام تجاری آب صابون، روغن حل شونده است که دارای انواع مختلفی مانند آب صابون روغنی، روغنی نانو، آب صابون سنتتیک، بیو کولنت،  نانو و… می باشد. این محصول در صنایع مختلفی مانند روانکاری، فلزکاری، تراشکاری صنعتی کاربرد های زیادی دارد. بازار فروش آب صابون در شهر های مختلف وجود دارد ولی مرکز فروش بهترین آب صابون سنتتیک ایرانی به صورت مستقیم، نمایندگی های مجاز پخش آن می باشند که از کیفیت بالایی برخوردار هستند. همین امر باعث شده است که این محصول نه تنها در ایران بلکه در  کشور های دیگر همسایه ما و حوزه‌ی خلیج فارس مشتری های زیادی داشته باشد. روغن حل شونده سنتتیک به دلیل این‌ که در ساخت آن از مواد نفتی استفاده نمی شود، از نوع معمولی آن بهتر و با کیفیت تر می باشد. 

مرکز فروش بهترین آب صابون سنتتیک ایرانی به صورت مستقیم

آب صابون سنتتیک یا سینتتیک synthetic

آب صابون سنتتیک یا سینتتیک syntheticآب صابون سنتتیک یا سینتتیک synthetic به محصولی گفته می شود که در ساخت آن از مواد نفتی استفاده نمی شود و به جای نفت در ساخت و تهیه آن از روغن های مصنوعی استفاده می شود.

این نوع روغن در صنعت های مختلف کاربرد های زیادی دارد و کیفیت آن از انوع دیگر آن بیشتر است. به همین  دلیل است که شرکت های مختلف استفاده از این نوع  کالا را ترجیح دهند. زیرا با استفاده از آن، استهلاک دستگاه ها بسیار کاهش پیدا می کند و این امر هم میسر نیست، مگر این که خاصیت لغزندگی این محصول استاندار باشد و بتواند دمای قطعه را در حین تراش و فرز کاری کاهش دهد.

این محصول برای کارهای دقیق که دمای بالا باعث تاب برداشتن قطعه در زمان کار بر روی قطعه می شود، می‌تواند بسیار کاربردی باشد. این نوع روغن به دلیل این که مواد آلاینده در آن وجود ندارند برای محیط زیست زیان آور نمی باشد.

آب صابون سنتتیک و آب صابون نیمه سینتتیک ایرانی

آب صابون سنتتیک و آب صابون نیمه سینتتیک ایرانیهمان طور که گفته شد آب صابون سنتتیک و آب صابون نیمه سینتتیک ایرانی از روغن های مصنوعی ساخته می شوند که بدون بو هستند و دارای رنگی شفاف می باشند. روغن های نیمه سنتتیک ترکیبی از روغن های پایه معدنی و روغن های سنتتیک هستند که دارای کمتر از ۳۰% روغن غلیظ می باشند و ظاهری شفاف دارند.

شرکت های تولید کننده این محصولات در زمینه تولید این محصولات در زمینه تولید آن ها قدم های بزرگی برداشته اند و توانسته اند با استفاده از فرمولاسیون کاملا دقیق و نیرو های متخصص بومی به تولید آن ها بپردازند.

این کالا ها با توجه به کیفیت بالایی که در مقابل انواع خارجی دارند، از قیمت مناسب‌ تری برخوردار هستند. کیفیت این محصول های تولید داخل کشور به حدی است که خاصیت خنک کنندگی بالایی دارد و در صنایع مرتبط مانند تراشکاری و فرزکاری بسیار کاربردی و مفید می باشند  علاوه بر مصرف بالای داخلی، به کشور های دیگر نیز صادر می شوند. 

قیمت آب صابون سینتتیک ایرانی

قیمت آب صابون سینتتیک ایرانیقیمت آب صابون سینتتیک ایرانی همان طور که گفته شد از انواع خارجی آن ارزان تر می باشد. زیرا نمونه های خارجی برای وارد شدن به ایران مشمول هزینه های گمرک و عوارض می شوند. در این میان سودی که به شرکت وارداتی تعلق می گیرد نیز باعث افزایش قیمت آن می‌شود.

قیمت این محصول بسته به نوع و درجه کیفیت آن متفاوت می باشد و استفاده از آن  به عنوان روغن تراشکاری و فلزکاری باعث شده است که مصرف کننده ها به سوی تولیدات داخلی سوق یابند و آن ها را با قیمت کمتری نسبت به انواع خارجی محصولات خریداری کنند.

مشتری ها می توانند قیمت روغن اب صابون را از طریق مراکز فروش یا نمایندگی های  شرکت های تولید کننده که در شهرهای مختلف واقع شده اند به دست آورند. آن ها می توانند با مقایسه لیست قیمت انواع متفاوت این کالا ها، نوع مورد نیاز خود را تهیه نمایند. 

مرکز فروش مستقیم آب صابون سنتتیک

مرکز فروش مستقیم آب صابون سنتتیکمشتری ها برای دسترسی به مرکز فروش مستقیم آب صابون سنتتیک می توانند نشانی آن را از طریق اینترنت به دست آورند. یکی از مرکز فروش روغن های حل شونده تولید داخل، خود کارخانه های تولید کننده آن هستند که فقط به صورت عمده فعالیت آن ها را به فروش می رسانند و افراد می‌توانند با تماس یا مراجعه حضوری نوع کالای مورد نیاز خود را خریداری کنند.

یکی دیگر از مراکز فروش نیز نمایندگی های انحصاری این تولید کننده ها هستند که برای راحتی خریداران در مراکز استان‌ ها فعالیت می کنند و به فروش این روغن ها مشغول ی باشند.

مرکز دیگر فروش، عمده فروشی های این نوع محصولات که برند های مختلفی با قیمت های متفاوت را به مشتری های خود عرضه می‌کنند، می باشند. 

شرکت های روغن موتور خودرو هم مانند این محصولات نوع سنتتیک آن را تولید و در بازار شاهد انواع مختلف آنها هستیم، مزایای آنها به نسبت نوع نفتی، مشتری ها را به سمت خرید این نوع محصول ها سوق می دهد و کم‌ کم جایگزین محصولاتی که پایه نفتی دارا هستند می شوند. روغن فلاشینگ بهران نمونه ای از این محصول ها که پایه آن ها مواد نفتی می باشد. 

عرضه بدون واسطه آب صابون در کشور

عرضه بدون واسطه آب صابون در کشورمرکز عرضه بدون واسطه آب صابون صنعتی در کشور، شرکت های مختلف تولید کننده این محصول می باشند که از طریق دفتر های فروش و بازاریابی خود به این فعالیت مشغول هستند.

خرید این محصول توسط مشتری ها از کارخانه های تولید کننده ایرانی علاوه بر این که کالا را با کیفیت بسیار بالایی خریداری می کنند، باعث می شود که در هزینه های جاری آن ها نیز بسبار صرفه جویی شود. 

عرضه بدون واسطه از طریق برخی از نمایندگی های انحصاری کالا ها نیز امکان پذیر می باشد. بعضی از این نمایندگی‌ ها به علت فروش بالا و دریافت پورسانت فروش از کارخانه های تولیدی، محصولات خود را به قیمت درب کارخانه در دسترس خریدار های خود قرار می دهند.

علت تاسیس این نمایندگی‌ ها در شهر های مختلف کشور،  فروش بیشتر این مواد و افزایش تعداد مشتری ها با استفاده از روش های راحت خرید می باشد. نشانی این مراکز فروش از طریق جستجوی اینترنتی یا سایت خود تولید کننده قابل رؤیت می باشد. 

مهمترین فواید استفاده از آب صابون در صنایع مختلف

مهمترین فواید استفاده از آب صابون در صنایع مختلفشاید این سوال برای برخی از افراد پیش آید که مهمترین فواید استفاده از آب صابون در صنایع مختلف کدامند؟ در پاسخ به این سوال ذکر می کنیم که این محصول زمانی که به عنوان روانکار مورد استفاده قرار می گیرد، با خاصیت ضد اصطکاکی که دارد باعث می شود گرمای ناشی از کار روی غلطک ها و محصول تولیدی، یعنی فولاد کاهش یابد.

استفاده از این کالا به عنوان خنک کننده باعث شده است که روغن آب صابون  به عنوان خنک کننده ای قوی به کاهش گرمای ناشی از اصطکاک قطعه کمک کند.

این محصول به خریدار خا یا مصرف کننده ها کمک می‌کند که در  زمانی که بر روی قطعه کار می کنند، به مدت حداقل سه ماه با وجود رطوبت، قطعه مورد نظر زنگ نزند. 

همان طور که مستحضر هستید این محصول دارای مزایای فراوانی می باشد. همین امر باعث شده است که توسط افرادی که در صنعت های متفاوت مشغول به فعالیت می باشند مورد استفاده قرار گیرد.

خواص آب صابون چیست؟

خواص آب صابون چیست؟یکی دیگه از سوال هایی که برای مشتری ها به وجود می آید این است که خواص آب صابون چیست؟ لازم است در پاسخ به این سوال ذکر کنیم که این محصول خاصیت تثبیت کنندگی دارد.

برای مثال به خواص روغن دلفین اشاره می کنیم که روش ساخت روغن آب صابون دلفبن به این صورت است که از روغن های پایه مرغوب ، افزودنی های امولوسیفایر ، مواد تثبیت کننده PH ، و دیگر افزودنی هایی نظیر مواد آنتی اکسیداسیون ( ضد زنگ ) ، آنتی فوم و مواد آنتی باکتریال در ساخت آن به کار رفته است.

این نوع محصول با دارا بودن خاصیت خنک کنندگی عالی و روان کاری یکدست با ایجاد پوشش مناسب بر روی قطعه مد نظر از زنگ زدن آن جلوگیری می کند و از ماشین آلات صنعتی در برابر خوردگی ها و سایش نیز جلوگیری به عمل می آورد. 

مشتری ها قبل از خرید باید در مورد مضرات آب صابون صنعتی نیز تحقیق های لازم را انجام دهند و اطلاعات کامل را کسب نمایند.

لیست شرکت های پخش کننده آب صابون در کشور

لیست شرکت های پخش کننده آب صابون در کشورشرکت های زیادی هستند که انواع متفاوت مواد شیمیایی را در کشور تولید می کنند. مشتری ها می توانند برای خرید عمده و جزئی این محصول به آن‌ ها مراجعه کنند. آن هالیست شرکت های پخش کننده آب صابون در کشور را از طریق اینترنت به دست آورند.

شرکت پخش روغن دنده بهران یکی از این شرکت‌ ها محصوب می شود که علاوه بر تولید محصولات انواع روغن، نمونه های مختلف این کالای تولیدی در این شرکت را به بازار فروش وارد می کند.

مشتری ها قبل از انجام خرید خود لازم است که تمام قیمت ها را به دست آورند و پس از بررسی و مقایسه آن ها و همین طور بررسی کیفی محصول مد نظر، آن را انتخاب و خریداری نمایند. وجود این لیست باعث می شود که آن ها خرید خود را به درستی انجام دهند.

وجود این لیست برای فروشنده ها نیز الزامی می باشند. زیرا با استفاده از آن می توانند مشتری های زیادی را جذب کنند و محصولات بیشتری را به فروش برسانند.

چه افرادی می توانند از آب صابون در صنایع مختلف استفاده کنند؟

چه افرادی می توانند از آب صابون در صنایع مختلف استفاده کنند؟شاید این سوال برای برخی از مشتری ها پیش اید که چه افرادی می توانند از آب صابون در صنایع مختلف استفاده کنند؟ می توانیم  بگوئیم که به طور کلی تعداد افرادی که از این محصول استفاده می کنند بسیار زیاد می باشد. زیرا در موارد کاری متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد.

علت آن هم کاربرد فراوان این محصول در صنعت های مختلف می باشد. یکی از کاربرد های آن این است که در گیربکس دستگاه تراش به کار می رود. نوع روغن گیربکس دستگاه تراش روغن دنده می باشد.

این دستگاه در ساخت و تراش خود قطعه از انواع مختلف این محصول به عنوان یک پوشش دهنده و خنک کننده برای قطعه استفاده می کند. می‌توان گفت که کسانی که در صنایع فرزکاری، تراش کاری فعالیت دارند جزو بیشترین استفاده کننده های این کالا به شمار می روند.

خریداران آب صابون

خریداران آب صابون خریداران از آب صابون برای خرید این محصول می توانند به فروشگاه های عرضه کننده انواع مختلف آن مراجعه کنند و نوع مورد نیاز خود را بسته به نوع استفاده‌ای شان خریداری کنند.

یکی از روش های دیگر خرید اینترنتی آب صابون صنعتی می باشد، مشتری ها برای خرید آب صابون به صورت غیر حضوری می توانند از طریق سایت های مختلف موجود در اینترنت که تعداد آنها زیاد است اقدام به خرید نمایند.

این روش خرید مزایای زیادی برای خریدار ها دارد. یکی از آن ها این است که باعث می شود که دسترسی به محصولات بهتر و راحت تر و همراه با تنوع بیشتر صورت گیرد. 

بسیاری از افراد نیز برای خرید می توانند به شرکت تولیدی محصولات مد نظر خود را با قیمت مناسب و پایین و به صورت عمده تهیه و خریداری نمایند.

برند های مختلف تولید کننده آب صابون در کشور

برند های مختلف تولید کننده آب صابون در کشوربرند های مختلف تولید کننده آب صابون در کشور این محصولات پر کاربرد را به بازار فروش عرضه می نمایند. مشتری ها می توانند محصولات متنوعی را با کیفیت و گرید های مختلف تولید شده توسط آن ها را از طریق مراکز فروش این کالا ها تهیه کنند.

برخی از آن ها مانند شرکت بهران که روغن بهران تراش یکی از محصولات تولیدی آن به شمار می رود دارای سایت های اینترنتی نیز برای فروش محصول های خود علاوه بر فروش حضوری می باشند.

قیمت روغن بهران تراش به اندازه و نوع بسته بندی آن ها بستگی دارد. شرکت راسا نیز نمونه دیگری از این شرکت ها محسوب می شود که روغن آب صابون راسا در بین مصرف کننده های آن ها محصولی شناخته شده است و در صنایع مختلف مانند تراشکاری و فرزکاری کاربرد های زیادی را دارا می باشد. تمام این برنده های موجود سعی بر این دارند که با ارائه محصولات مرغوب جایگاه خود را در بازار حفظ نمایند.

بزرگ ترین فروشندگان آب صابون در تهران

بزرگ ترین فروشندگان آب صابون در تهرانبزرگترین فروشندگان آب صابون در تهران نیز مانند سایر شهر های کشور مان به عرضه بهترین نوع این کالا مشغول می باشند. در شهرهای بزرگ مانند تهران نمایندگی ها و فروشنده های زیادی وجود دارند که دسترسی صنایع وابسته به این محصول را آسان کرده اند.

یکی از اقدامات و فعالیت های این شرکت ها ارسال انواع محصول های تولیدی به منطقه هایی است که فاقد این نمایندگی های پخش و فروش می باشند. این فروشنده ها همواره در تلاش هستند تا بتوانند اعتبار بیشتری در بازار فروش به دست آورند.

از این رو سعی می کنند که مشتری های خود را حفظ کنند. آن ها علاوه بر فروش محصول ها به ارائه اطلاعات در مورد آن ها نیز به خریدار ها می پردازند. مراجعه کننده ها نیز پس از انجام تحقیق های لازم به خرید نمونه مد نظر خود اقدام می‌ کنند.

عمده فروشی آب صابون در سراسر ایران

عمده فروشی آب صابون در سراسر ایرانبسیاری از مراکز وجود دارند که به عمده فروشی آب صابون در سراسر ایران مشغول می باشند. این فروشگاه ها محصولات خود را با مقدار زیاد و قیمت مناسب و پایین در دسترس مشتری های خود قرار می دهند.

کارخانه های موجود در کشور پس از تهیه و تولید این محصول نمایندگی هایی را برای توزیع و فروش آن در نظر می گیرند. آن ها به فروش محصول به صورت عمده اقدام می کنند.خرید از عمده فروشی ها این مزیت را برای خریدار به همراه دارد که می تواند از هر برندی که مشتاق باشد خرید خود را انجام دهد. مشتری ها می توانند نمونه های مختلف را بررسی نمایند.

این فروشنده ها با خرید از شرکت های مختلف توانایی عرضه انواع برند های متتفاوت این محصول را دارا می باشند. این مرکز ها در اکثر شهر های بزرگ و کوچک مشغول به فعالیت هستند. 

تولید آب صابون در بسته بندی های متنوع

تولید آب صابون در بسته بندی های متنوعتولید آب صابون در بسته بندی های متنوع صورت می گیرد. یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت این نوع محصول بسته بندی های آن می باشد که از تنوع بالایی برخوردار است. تولید کننده های آن برای جذب مشتری بیشتر انواع اندازه های مختلف آن را تولید کرده اند تا نیاز تمام مشتری های خود را چه به صورت عمده و چه به طور جزئی برطرف نمایند.

بسته‌ بندی 4 لیتری، دبه 20 لیتری و بشکه های 220 لیتری از انواع مختلف این بسته بندی ها محسوب می شوند. معمولا اندازه های بزرگ تر مانند 20 و 220 لیتری بیشتر برای صادرات و فروش عمده مورد استفاده قرار می گیرند و برای استفاده های کم و نیاز داخل، بسته بندی چهار لیتری بیشترین کاربرد را دارند. هر کدام از خریدار ها بر اساس نیاز خود تصمیم می گیرند که کدام نوع بسته بندی را برای خرید انتخاب نمایند.

پرفروش ترین آب صابون ها در کشور

پرفروش ترین آب صابون ها در کشورمشتریان برای تهیه پر فروش ترین آب صابون ها در کشور می‌توانند از طرق مختلف اقدام به خرید کنند، یکی از این محصولات که استفاده های مختلفی از آن می‌شود آب صابون وایرکات می باشد که در بین صنعت گران بسیار شناخته شده می باشد.

نوع دیگر روغن z1 است که توسط شرکت های معتبر توزیع می شود. شرکت سازنده این محصول همراه msds روغن z1 را هم برای خریداران ارسال می‌کند که در آن نکات نگهداری و اقدامات ضروری برای جلوگیری از حوادث غیر مترقبه، ذکر شده است. 

شرکت های دیگری مانند بهران و راسا هم که در زمینه تولید این محصولات فعالیت می کنند در زمره پر فروش ترین و شناخته شده ترین شرکت ها محسوب می شوند. خریدار ها می توانند کالا های مد نظر خود را به دو صورت حضوری و غیر حضوری از طریق اینترنت خریداری نمایند.

تفاوت های انواع آب صابون در چیست؟

تفاوت های انواع آب صابون در چیست؟اگر این سوال برای افراد پیش آید که تفاوت های انواع آب‌ صابون در چیست؟ می توانیم بگوئیم که این تفاوت مربوط به فرمول ساخت آن ها و شرکت های تولیدی آن ها می باشد. برخی از این محصول ها که از روغن پایه معدنی در ساخت آن استفاده شده است، خواص روانکاری بهتری دارند.

تفاوت دیگر انواع نمونه ها از جمله روغن های برش به نوع بسته بندی آن ها مربوط می باشد که شرکت های سازنده آن‌ ها را معمولا در سه نوع بسته‌ بندی ارائه می دهند. وجود این تفاوت ها باعث می شود که افرادی که در صنعت های مختلف مشغول کاری می باشند و خریداران این کالا هستند بتوانند حق انتخاب بیشتری را در انجام خرید خود دارا باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا خلیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120493968
آدرس کانال: SepiradCo@
پست الکترونیکی: SepiradCo@yahoo.com