سپیراد
خانه / آب صابون / قیمت فروش آب صابون با کیفیت | کشور های وارد کننده محصولات شیمیایی به کشور

قیمت فروش آب صابون با کیفیت | کشور های وارد کننده محصولات شیمیایی به کشور

آب صابون امولسیونی از آب و روغنی که با نام روغن آب صابون شناخته می شود، می باشد. روغن آب صابون ماده ای است که سریعا  با آب ترکیب می شود و تشکیل امولسیونی پایدار با آب می دهد. امولسیون مایعی است که از ترکیب دو مایع مخلوط نشدنی تشکیل می شود. امولسیون آب صابون بسیار پایدار می باشد.  آب صابون دارای خاصیت هایی نظیر خنک کنندگی بسیار بالا، روانکاری و تمز کنندگی می باشد. در صنعت از این ماده برای خنک کاری قطعات در تراشکاری، براده برداری، روانکاری بین ابزار آلات و قطعات کار استفاده می شود. همچنین این ماده خاصیت ضد زنگ بودن نیز دارد.  بنابراین با توجه به کابرد گسترده آب صابون کیفیت و قیمت این ماده برای افراد زیادی دارای اهمیت می باشد. قیمت فروش آب صابون با کیفیت متغیر می باشد و به پارامتر های مختلفی بستگی دارد. پارامتر هایی نظیر شرکت تولیدکننده، نوع بسته و مرغوبیت کالا در قیمت گذاری آب صابون موثر می باشند. 

قیمت فروش آب صابون با کیفیت | کشور های وارد کننده محصولات شیمیایی به کشور

لیست قیمت فروش آب صابون با کیفیت بالا در کشور

لیست قیمت فروش آب صابون با کیفیت بالا در کشورامروزه بیشتر شرکت های تولید کننده مواد شیمیایی و پتروشیمیایی به تولید آب صابون می پردازند. بنابراین تعداد شرکت های تولید کننده آب صابون در کشور کم نیست. این شرکت ها آب صابون را در بسته بندی ها و حجم های مختلف تولید و توزیع می کنند. 

همانطور که در بالا گفته شد قیمت آب صابون به پارامتر های مختلفی وابسته است:

  1. طول عمر آب صابون
  2. میزان محافظت آب صابون از زنگ زدگی 
  3. تاثیر خنک کنندگی و روانکاری

و مواردی از این قبیل در مواردی که کیفیت مد نظر است آب صابون قیمت متناسبی داشته و به گونه ای نیست که تولید کننده را مجبور به خرید غیر استاندارد باشد. از بهترین سرمایه گذاری ها هزینه برای محصول با کیفیت است کارگاه ها تولید به خوبی می دانند. هزینه را که درقبال آب صابون با کیفیت انجام نمی دهند در دراز مدت مجبورند برای تعمیر و تعویض قطعه های دستگاه خود پرداخت کنند که با توجه به قیمت بسیار بالای این دستگاه ها می تواند حتی موجب کاهش راندمان کارگاه و بیکاری نیرو کار مسئول این دستگاه شود.

سریع ترین راه تهیه آب صابون در سراسر ایران

سریع ترین راه تهیه آب صابون در سراسر ایرانسریع ترین و راحت ترین راه برای تهیه آب صابون خرید آن از فروشگاه های اینترنتی فروشنده محصولات صنعتی می باشد. نمایندگی های فروش کارخانجات از راه های دیگر خرید سریع این محصول می باشد که با جستجو در فضای اینترنت به راحتی می توان آدرس و شماره تماس دقیق آنها را به دست آورد. کارگاه های که نیاز به آب صابون ارزان دارند با خرید عمده و یا خرید به صورت مستقیم  از کارخانه ارزان ترین آب صابون را تهیه می نمایند. البته باید توجه داشت که قیمت فروش آب صابون با کیفیت همیشه از نوع بی کیفیت آن بالاتر بوده که این به دلیل تفاوت در روش ساخت روغن آب صابون های شرکت های متفاوت و کیفیت مواد اولیه آنها می باشد. از دیگر روش های خرید سریع آب صابون مراجعه به فروشگاه های محصولات صنعتی می باشد با تمام این تفاسیر همچنان روش خرید اینترنتی سریع ترین روش موجود است.

تولید کنندگان برتر آب صابون در کشور

تولید کنندگان برتر آب صابون در کشور از تولید کنندگان برتر آب صابون در کشور می توان به شرکت های راسا, بهران تراش, آلپر و دلفین و غیره اشاره کرد این شرکت ها با تولید محصولات مطابق با کیفیت روز دنیا تامین کننده نیاز بازار داخلی می باشند. به دلیل مصرف بالای این محصول و در گیری مستقیمش با دستگاه های تراشکاری و صنعتی خرید از برند قابل اعتماد بسیار حائز اهمیت است. آب صابون msds یا همان آب صابون بخش بزرگی از کار را پیش می برد بدون خنک کنندگی و روانکاری این محصول انجام برخی امور تولیدی غیر ممکن است. تولید کنندگان برتر آب صابون در کشور با توجه همزمان با ایجاد اشتغال و تولید محصول با کیفیت داخلی بخش دیگری از صنعت را نیز سرپا نگه داشته اند. به علت افزایش قیمت آب صابون با کیفیت می توان نگران بخشی از تولید شد که یاری مسولان مربوطه را می طلبد.

کشور های وارد کننده آب صابون

کشور های وارد کننده آب صابوناز کشورهای وارد کننده آب صابون از ایران می توان به عراق, افغانستان اشاره کرد که به دلیل کاهش ارزش پول ایران و همچنین همسایگی با کشورمان و از سوی دیگر حرکت این کشورها به سمت تولید از بازارهای بالقوه فروش این محصول هستند برخی از کشورهای دیگر هم آب صابون عمده را وارد کرده و آن را بسته بندی و به نام خود عرضه می کنند که موجب از دست دادن بخش زیادی سود برای کشور صادر کننده است. هر چند درکشور خودمان هم این محصول از چین وارد می شود و با تعویض بسته بندی به عنوان برندهای نامعتبر و متفرقه عرضه می شود. توجه به تولید بسته بندی با کیفیت برای محصول با کیفیت بسیار با اهمیت است و می تواند بازار های بزرگتری برای کارخانجات ایرانی فراهم کند. کشورهای صنعتی وارد کننده توجه بسیار زیادی به اعتبار نام و نشان تجاری محصول دارند پس قبل از صادر کردن محصول روغن آب صابون باید دریافت گواهی نامه های اعتبار سنجی و کیفیت بین المللی صورت گیرد و درج این نشان ها روی محصول از مهمترین مسایل قبل از تصمیم به صادرات و شروع بازاریابی در بازار هدف می باشد.

راهنمای استفاده از آب صابون

راهنمای استفاده از آب صابون آب صابون از ضروریات صنعت ماشین کاری و تراشکاری می باشد. وظیفه آب صابون روانکاری و خنک کاری نوک ابزار در محل تماس با قطعه ای است که در حال ساخت است آب صابون در برابر رشد باکتری و قارچ قطعه را مقاوم کرده همچنین مانع ایجاد بوی بد شده و جلوگیری از زنگ زدگی قطعه می کند. برای هر فعالیت ماشین کاری درصد ترکیبی آب صابون متفاوت است که باید توسط کارشناس فنی تعیین گردد این درصد با توجه به عوامل مختلفی تغییر میکند  این عوامل عبارتند از :

  • نوع دستگاه
  • نوع پروسه
  • نوع مایع خنک کننده مورد نیاز 
  • جنس قطعه در حال ساخت
  • سرعت براده برداری از قطعه

 که با توجه به درصد مورد نظر قیمت روغن اب صابون تغییر پیدا می کند البته نام تجاری آب صابون نیز در تعیین قیمت آن نقش موثری دارا می باشد. توصیه می شود جهت دریافت راهنمای استفاده از آب صابون و همچنین خرید آب صابون با کیفیت و مطمئن با مشاوران کارخانجات تماس گرفته و اطلاعات مورد نظر خود را دریافت نمایید. 

لیست قیمت خرید و فروش آب صابون با کیفیت در کشور

لیست قیمت خرید و فروش آب صابون با کیفیت در کشورجهت تهیه قیمت خرید آب صابون با کیفیت می توان از سایت های اینترنتی فروشنده مواد شیمیایی دیدن کرد و با مقایسه قیمت ها و کیفیت محصولات بهترین آنها را خریداری کرد از دیگر روش های موجود برای تهیه لیست قیمت ها تماس با کارخانجات و یا مراجعه به نمایندگی ها است که با دریافت مشاوره و قیمت می توانید بهترین محصول را خریداری نمایید محصول خریداری شده باید داری بالاترین کیفیت و کمترین آلایندگی باشد. همچنین به دستگاه آسیبی وارد نکند تهیه لیست مدون برای تهیه محصول و بعد مقایسه قیمت ها می تواند موجب شود که تصمیم گیری به دور از فضای تبلیغاتی صورت بگیرد. تاثیر فضای تبلیغاتی می تواند شما را وادار به خرید برندی کند که علاوه بر پرداخت هزینه بیشتر , کیفیت قابل قبولی نداشته و موجب آسیب به قطعه ها و دستگاه شود زیرا در صورتی که روانکاری و خنک سازی به طور کامل صورت نگیرد عملیات قطعه سازی با مشکل جدی روبرو می شود و حتی به ابزار صدمه وارد می کند.

برند های مختلف تولید کننده آب صابون در ایران

برند های مختلف تولید کننده آب صابون در ایرانبرندهای متفاوتی در ایران تولید کننده آب صابون هستند که تعدادی از آنها به علت سابقه بالاتر و کیفیت بیشتر در بین تولید کنندگان قابل اعتماد تر و معروف تر می باشند. تولید کنندگان نوپا نیز باید با افزایش کیفیت و خدمات و همچنین کاهش قیمت تمام شده می توانند جای خود را در بازار باز کرده و تبدیل به برند شناخته شده ای شوند. همچنین با تنظیم قرار داد با شرکت ها و سازمان هایی که خریدار عمده آب صابون هستند می توان با رقبا قدیمی رقابت نمود. بعضی از تولید کنندگان زیرزمینی اقدام به تاسیس عمده فروشی آب صابون کرده و بدون پشتیبانی و کیفیت قابل قبول ,محصول را به قیمت فروش آب صابون با کیفیت عرضه می کنند. اما در این بین شرکت های با قیمت مناسب و کیفیت بالای خود باعث جذب بالای مشتری و تبدیل برند خود به برندی با کیفیت شده است: مانند قیمت روغن بهران تراش که در مقایسه با سایر محصولات قیمت خوبی داشته و کیفیت آن دلیل دیگری برای خرید این محصول می باشد. بی شک خرید مطمئن خریدی است که قبلا در مورد آن تحقیق صورت گرفته باشد مشتریان ثابت این محصول فروشندگان و مشاوران موجود در نمایندگی ها می توانند قابل اعتمادترین اطلاعات را در اختیار شما قرار دهند .

تفاوت های انواع آب صابون در چیست؟

تفاوت های انواع آب صابون در چیست؟تفاوت انواع آب صابون با توجه به فرمولاسیون آن به وجود می آید. به همین علت بعضی از این خنک کنندگان دارای آلودگی بیشتر و عمر مفید کمتر هستند. همچنین موجب ایجاد صدمه به دستگاه می شوند. انواع آب صابون باید از تولیدی معتبر و شناخته شده خریداری شود زیرا بعضی از خسارات مانند صدمه دیدن اپراتور دستگاه جبران ناپذیر است. هر چند باید در نظر داشت در استفاده از مواد صنعتی و شیمیایی آسیب دیدن جزیی غیرقابل اجتناب است. ولی می توان تا حدود زیادی از صدمات جدیی در امان ماند تولید کنندگان برتر و شناخته شده ای که تحت نظارت سازمان های کنترلی مانند استاندارد می باشند. مطمین ترین روغن آب صابون را در اختیار مشتریانشان قرار می دهند آب صابون یا msds روغن z1 از محصولات بسیار پر مصرف این روزهای صنعت تراشکاری و قطعه سازی می باشد به همین دلیل و جود یک مسئول متخصص فنی برای تعویض و یا تعیین درصد مورد نیاز آن در کارگاه و یا کارخانه بسیار حایز اهمیت است.

توزیع بدون واسطه آب صابون در کشور

توزیع بدون واسطه آب صابون در کشورکارخانجات با عرضه مستقیم و بی واسطه می توانند محصول را باقیمت بسیار کمتری به دست مصرف کننده ی آن برسانند این عرضه مستقیم می تواند از طریق تاسیس فروشگاه های عرضه مستقیم و یا ایجاد فروشگاه های اینترنتی باشد که فروشگاه اینترنتی هزینه کمتری ایجاد می کند و نسبتا با تبلیغات مناسب می تواند بازده بسیار بالایی داشته باشد. توزیع بدون واسطه موجب افزایش فروش به دلیل قیمت کمتر خواهد شد که این خود باعث افزایش سود بیشتری می شود. پس باید در نظر داشت تاسیس فروشگاه های عرضه مستقیم نه تنها هزینه نیست بلکه افزایش سود آوری را در پی دارد و این به عنوان تبلیغی با تضمین برگشت می تواند از گزینه های توسعه کارگاه در زمینه های دیگر و کسب درآمد باشد.

خرید آب صابون با کیفیت با نازل ترین قیمت ها در کشور

خرید آب صابون با کیفیت با نازل ترین قیمت ها در کشوربرای خرید آب صابون با پایین ترین قیمت ولی با کیفیتی متناسب می توان به فروشگاه های عرضه مستقیم مراجعه کرد همچنین مانند هر محصول دیگری خرید به صورت فله قیمت پرداختی بابت بسته بندی را حذف می نماید که در حجم بالا این هزینه بسیار قابل توجه است. برخی از فروشگاه های مواد صنعتی که چه به صورت فیزیکی و یا فعال در فضای مجازی می باشند محصول را علاوه بر عرضه به صورت مستقیم از کارخانه به صورت فله ای و یا حتی تحویل در محل کارگاه یا کارخانه شما ارایه می دهند که این امر موجب حذف هزینه رفت و آمد و حمل محصول می باشد. باید در نظر گرفت همیشه پایین بودن قیمت و یا خریدن جنس ارزان موجب صرفه جویی نمی شود اما قطعا خرید محصولات با کیفیت و ضمانت با قیمت پایین تر سودمندتر و اقتصادی تر است.

مراکز خرید و فروش آب صابون با کیفیت در تهران

مراکز خرید و فروش آب صابون با کیفیت در تهرانبرای خرید آب صابون با کیفیت در تهران می توان به نمایندگی های مجاز این محصول با توجه به برند مورد نظر مراجعه کرد همچنین از طریق فروشگاه های مواد شیمیایی و صنعتی می توان به راحتی محصول را خریداری نمود از مراکز معتبر آب صابون می توان به فروشگاه پخش مشتقات نفتی پارسیان کیش آریا، پترو و …. اشاره کرد. اکثر مراکز فروش در استان تهران متمرکز می باشند که پیدا کردن آنها به راحتی با جستجو در فضای وب صورت می گیرد. تولیدکنندگان ترجیح می دهند در مراکز استان ها به ویژه پایتخت دارای نمایندگی باشند زیرا اکثر مشتریان حتی برای کسب اطلاعات به این مراکز مراجعه می کنند.

مهمترین ویژگی های آب صابون با کیفیت بالا چیست؟

مهمترین ویژگی های آب صابون با کیفیت بالا چیست؟آب صابون یا پودر آب صابون با کیفیت باید دارای عمر مفید نسبتا قابل قبولی باشد همچنین باید دارای کمترین ضرر برای اپراتور دستگاه باشد از ضررهای آب صابون صنعتی می توان به بیماری های پوستی و تنفسی و حتی ایجاد سرطان و بوی آزار دهنده آن اشاره کرد که همانطور که توضیح داده شد هر چقدر این مضرات کمتر باشد ما آب صابون با کیفیت تری را خریداری کرده ایم ممکن است از مضرات آب صابون صنعتی موجب تخریب بلبرینگ ها و پکینگ ها  و همچنین ایجاد لجن در دستگاه از  است. باید توجه داشت که علاوه بر انسان به علت تخلیه آب صابون در محیط زیست  باید محصولی خریداری شود که کمترین آسیب را به محیط زیست وارد کرده زیرا این محصول یک ماده شیمیایی بوده و بدون شک برای جانداران و محیط زندگی آنها ایجاد آلودگی می کند پس باید حداکثر دقت در خریداری این محصول و خرید جنس با کیفیت آن صورت گیرد روغن آب صابون راسا یکی از مطمئن ترین این محصولات است .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا خلیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120493968
آدرس کانال: SepiradCo@
پست الکترونیکی: SepiradCo@yahoo.com

پاسخی بگذارید