سپیراد
خانه / آب صابون / قیمت آب صابون صنعتی | فروش آن در حجم های مختلف

قیمت آب صابون صنعتی | فروش آن در حجم های مختلف

قیمت آب صابون صنعتی این روز ها بسیار متنوع است. شرکت های تولید کننده آب صابون در سراسر کشور مشغول به فعالیت هستند. برندها و شرکت های مختلفی هستند که به تولید این محصول می پردازند. از جمله برند بهران تراش. جهت اطلاع از قیمت روغن بهران تراش می توانید به سایت مراجعه نمایید.

قیمت آب صابون صنعتی | فروش آن در حجم های مختلف

فروش آب صابون صنعتی در حجم های مختلف

فروش  آب صابون صنعتی در حجم های مختلففروش آب صابون صنعتی در حجم های مختلف انجام می شود.
این نوع روغن ها ویژه عملیات ماشینکاری نظیر مته کاری، تراشکاری، فرزکاری فلزات آهنی و غیرآهنی میباشند و دارای خاصیت تشکیل سریع امولسیون با آب و پایداری فوقالعاده امولسیون و محافظت در برابر خورندگی و زنگزدگی میباشند و این نوع روغن ها قابل اختلاط با آب هستند و تشکیل محلول شیری رنگ میدهند. معمولاً میبایست حاوی افزودنی ویژه ای در جهت رفع بو در امولسیون و کنترل فساد در امولسیون باشند

قیمت آب صابون صنعتی در بازار چگونه است؟

قیمت آب صابون صنعتی در بازار چگونه است؟شاید برای شما سوال پیش آید که قیمت آب صابون صنعتی در بازار چگونه است؟ برای پاسخ به این سوال باید گفت که در واقع نمی توان قیمت ثابت شده ای را برای این محصول در نظر گرفت زیرا با توجه به نرخ ارز روزانه، این قیمت دائما در حال نوسان است. آب صابون صنعتی قیمت های متفاوتی دارد. آب صابون صنعتی عمده با قیمت مناسب تری به فروش می رسد.
عمده فروش آب صابون به خوبی می داند که این محصول طرفداران مخصوص به خودش را دارد.ارزان ترین آب صابون را می توانید از سایت هاب معتبر و با حدف واسطه ها، خریداری نمایید. آب صابون ارزان در ورن های مختلفی به فروش می رسد.
خرید آب صابون، پودر آب صابون ، آب صابون وایرکات و روغن آب صابون راسا از سایت های معتبر امکان پذیر می باشد.

بازار بزرگ فروش آب صابون صنعتی در تهران

بازار بزرگ فروش آب صابون صنعتی در تهرانتهران قطب تجاری کشور و خاورمیانه است و به همین دلیل هم بازار بزرگ فروش آب صابون صنعتی در تهران واقع می باشد.
آب صابون محصول اصلی در صنعت فرزکاری. این محصول با نام روغن آب صابون یا نام روغن حل شونده در آب هم شناخته می شود .
در عملیات متفوتی از امولسیون روغن حل شونده و آب نیز در ین فرآورده استفاده می شود . آب صابون دارای اسامی مختلفی می باشد. نام تجاری آب صابون معمولا با اسامی روغن حل شونده و روغن محلول در آب نیز شناخته می شود و دارای انواع متعددی اعم از آب صابون روغنی، آب صابون روغنی نانو، آب صابون سنتتیک و …. می باشد.

خرید آب صابون در کیفیت های مختلف

خرید آب صابون در کیفیت های مختلفخرید آب صابون در کیفیت های مختلف امکان پپذیر می باشد. خریداران باید به این امر دقت کنند که در هنگام خرید حتما محصول با کیفیت و درجه یک را خریداری نمایند .
آب صابون خوب باید چند شاخصه مهم را دارا باشد که در این جا برای شما این شاخص ها را جمع آوری کرده ایم :

1.    قابلیت حل شدن در آب هایی با سختی بالا
2.    عدم گندیدگی برای مدت طولانی
3.    خنک کاری و روان کاری مناسب
4.    نداشتن بوی نامطبوع و آزار دهنده در محیط اطراف
5.    نداشتن مواد سمی و سرطان زا برای کاربر
6.    عدم آسیب پسماند آب صابون به محیط زیست
7.    غلظت مناسب
8.    قیمت مناسب

صادرات آب صابون صنعتی

صادرات آب صابون صنعتیآب صابون نیز مانند بسیاری دیگر از محصولات در ابعاد و وزن های مختلفی در بازار فروخته می شود.
برای خرید آب صابون مناسب با حیطه کاری خود باید از مشاوران با تجربه فروش آب صابون مشورت گرفت.
اما قیمت آب صابون نیز یک قیمت ثابت نیست و ممکن است دستخوش تغییراتی شود .باید دانست حتی یک مدل از آب صابون نیز دارای قیمت یکسان برای دراز مدت نیست.
نوسانات ارزی و تغییرات دلار و روغن های پایه و مواد اصلی نیز بر تعیین قیمت آب صابون تاثیر مستقیم دارد.
صادرات آب صابون صنعتی این روزها بسیار پر رونق شده است و تاجران این صنعت ، این روز ها بازار خوبی خواهند داشت .

آب صابون صنعتی چیست؟

آب صابون صنعتی چیست؟شاید برای خیلی از کسانی که نام آب صابون را می شندند این سوال پیش آید که آب صابون چیست ؟
آب صابون با نام های روغن حل شونده و روغن محلول در آب نیز شناخته می شود و دارای انواع متعددی اعم از آب صابون روغنی، آب صابون روغنی نانو، آب صابون سنتتیک، آبصابون بیو کولنت، آب صابون نانو و غیره می باشد و دارای کاربری های متعددی مانند روانکار آب صابون صنعتی، آب صابون فلز کاری، تراشکاری و صنعتی است. روغن آب صابون، روغنی است که قابل اختلاط با آب است و به این منظور امولوسیون پایداری تشکیل می دهد که به شکل محلول شیری رنگ است. پایداری فوق العاده ی امولسیون و محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگی از جمله مزایای این محصول میباشند.
چرا آب نمی تواند به عنوان یک سیال در صنعت لوله و پروفیل مورد استفاده قرار گیرد؟

از آنجایی که آب از هدایت حرارتی بسیار بالایی بر خوردار است و گرمای ویژه خوبی نیز دارد ، می تواند به عنوان یک خنک کننده ، مورد استفاده قرار گیرد اما خواص روانکاری آب در عمل صفر است. ضمن اینکه آّب به سرعت موجب خوردگی و زنگ زدگی قطعات فلزی ماشین می شود . آب نه تنها قادر به روانکاری قسمتهای متحرک ماشین آلات نیست ،بلکه توانایی کاهش اصطکاک در منطقه درگیری را هم ندارد. با وجود بالا بودن ظرفیت گرمایی، قادر به جذب موثر حرارت نیست ، مضاف بر اینکه از توانایی لازم در پخش شدن یکنواخت روی سطح فلز را هم ندارد.
روغن آمیکس یک روغن نیمه سینتتیک تولید شده با روغن پایه درجه یک بهینه سازی شده  مناسب جهت جایگزینی روغن های وارداتی با قیمت مناسب تر و کیفیت قابل رقابت  ، ویژه عملیات فلز کاری است که در پاسخ به تقاضای روزافزون صنایع فلزی برای استفاده از روغن های حل شونده(آب صابون) بادوام و کارایی بالا ساخته شده است. از مزیت های آن می توان به تشکیل امولسیون پایدار و همگن، سـازگـاری بـا اکثر آلیاژهـا از جمله آلومینیوم و همچنین طول عمر مفید بالا ،بوی ملایم ، استفاده از مواد اولیه  و ادتیوهای بـا کیفیت و ایجاد شـرایـط مناسب بـرای اپـراتـور و محیط زیست اشـاره نمود

راهنمای استفاده از آب صابون صنعتی

راهنمای استفاده از آب صابون صنعتیاستفاده از آب صابون صنعتی نیازمند یک سری آموزش هایی می باشد که دانستن آن خالی از لطف نیست .
چند توصیه مهم جهت مصرف روغن آب صابون:
•    روغن حل شونده حتماً با آب با کیفیت مخلوط گردد.
•    PH امولسیون مصرفی بصورت دوره ای اندازه گیری شود.
•    جهت امولسیون غلظت مناسب و توصیه شده استفاده گردد.
•    در صورتی که در امولسیون مواد اضافی نظیر براده و چوبی مشاهده گردید نسبت به حذف آنها اقدام گردد.
•    نسبت های پیشنهادی جهت اختلاط : سنگ زنی ٤%، ماشینکاری نیمه سخت ٥%- ٧%، ماشینکاری سخت: ٦% تا ٩%
روش ساخت روغن آب صابون بسیار مهم است . آب صابون با نام های فرمولاسیون اب صابون تراشکاری(زد وان) z1 یا روغن حلشونده (White Oil)
ارائه فرمولاسیون و روشهای تولید صتعتی روغن حلش ونده (آب صابون)تهیه می شود که جهت عملیات ماشینکاری روی فلزات آهنی و غیر آهنی به کار می رود.
 مواد تامین کننده این پارامترها و موارد جانبی دیگر در آب صابون :
•    آب  که حدود  95% آب صابون را تشکیل میدهد
•    روغن که حدود 4 % آب صابون را تشکیل میدهد
•    دیترجنت ها یا مواد شوینده
•    امولسی فایر جهت ایجاد امولسیون بین آب و روغن ( در آب صابون )
•    آنتی اکسیدان جهت جلوگیری از خوردگی
•    آنتی فوم جهت جلوگیری از کف کردن محصول
•    آکتی ساید جهت جلوگیری از ایجاد باکتری و قارچ
•    استابلیزر  یا تثبیت کننده امولسیون
•    مواد افزودنی فشار پذیر EP

خرید و فروش آب صابون صنعتی در کشور

خرید و فروش آب صابون صنعتی در کشورخرید و فروش آب صابون صنعتی در کشور با قدرت تمام انجام می شود و جهت اطلاع از قیمت روغن اب صابون می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید .
آب صابون داراي مقادير زيادي روغن و آب  است كه مواد سمي داخل  آن در صورت ورود به محيط خطر آفرين است .
آب صابون يكي از مايعات فلزكاري مي باشد  لذا به توضيحات لازم در اين رابطه پرداخته مي شود:
 مايعات فلزكاري از زمان معرفي ماشين هاي اتوماتيك فلزكاري براي خنك سازي فلزات داغ در نوك ابزارهاي برش و شستشوي براده هاي فلزي مورد اسنفاده قرار مي گرفتند البته  درطول زمان برشكاري عمدتاً مايعات پاشيده شده و ميست ها تشكيل مي شوند .بخارات حاصل از مايعات برش يكي از عوامل زيان آور شيميايي محيط كار محسوب مي شوند كه تقريباً از تمام فرآيندها نظير ماشين كاري ،برشكاري و پرداخت بر روي قطعات فلزي به صورت بخارات روغن وارد هواي محيط كار مي شوند .اين مايعات به دليل خصوصيات خنك كنندگي ، نرم كنندگي و مقاومت در برابر خورندگي به كار مي روند منابع و ماخذ علمي فراواني وجود دارد كه نشان مي دهد تماس با مايعات ماشين كاري منجر به انواع سرطان ها  (دستگاه تنفسي و گوارشي ) و بيماريهاي غير توموري (آسم شغلي ) مي شود .

نياز به ويژگي هاي خاص مايعات براي كاربرد موجب گرديده است كه اين مايعات با يك سري از لفزودني ها مخلوط گردند به طور مثال از بيوسايدها كه آبدار هستند جهت جلوگيري از رشد باكتري ها و ايجاد بو و آلودگي درمايعاتي كه به طور مكرر بازيافت مي شوند استفاده مي گردد.
مضرات آب صابون صنعتی و یا آب صابون msds  بر کسی پوشیده نیست. در ادامه به تعدادی از این خطرات می پردازیم :
1.     بیماریهای پوستی و تنفسی حتی بیماریهایی همچون سرطان ، بوی تعفن آزار دهنده
2.    زنگ زدگی دستگاه ،  تخریب پکینگها و به تبع آن تخریب بلبرینگها ، لجن و کثافت دستگاه ، افزایش مصرف ابزار ، افزایش نشتی روغن ، افزایش هزینه های تعمیراتی
3.    زنگ زدگی قطعات ، کیفیت پایین سطوح قطعات ، کاهش سرعت برشی و افزایش زمان براده برداری ، افزایش زمانهای توقف دستگاه و بالا رفتن هزینه تولید  
4.    جاد باکتری و قارچ و متعفن شدن محیط کار و ضرورت تخلیه آن به محیط زیست که علاوه بر نابودی محیط زیست مستلزم هزینه های بیشتر برای کارخانه خواهد بود
اما این ماده علاوه بر معایب ، مزایایی هم دارد . زمانی که از آب صابون با کیفیت استفاده می کنید مزایای زیر شامل حالتان می شود . از جمله :
•    طول عمر بالای آب صابون مصرفی
•    افزایش عمر ابزار
•    کاهش هزینه های تعمیراتی
•    تمیزی و افزایش عمر دستگاهها
•    حفظ سلامت پرسنل به دلیل عدم وجود مواد خطرناک سمی و سرطان زا
•    کاهش و یا حذف هزینه های تخلیه پساب و حفظ محیط زیست

فروش فله ای آب صابون صنعتی

فروش فله ای آب صابون صنعتیفروش فله ای آب صابون صنعتی نیر امکان پذیر است و خریداران می توانند با توجه به نیازشان، هر مقداری نیاز دارند این محصول را خریداری نمایند.
طبق آزمون های روغن حل شونده ، نگهداری از آب صابون ها نیاز به شرایط خاصی دارد از جمله :
1.    مراقبت از روغن آب صابون با انبارداری صحیح آنها آغاز می شود. توجه به دور نگهداشتن آنها از آب ، ذرات و ناخالصی ها ، بسیار مهم است . بهترین نتیجه ، زمانی حاصل می گردد که روغن آبصابون درون بشکه های تمیز و بصورت جداگانه نگهداری گردند . 
2.    آلودگی این روغن ها به آب می تواند بسیار مضر باشد .
3.    از مخلوط کردن نمونه های مشابه ساخت شرکتهای مختلف خوداری نمایید. شاید اختلاط چند روغن که هر یک به تنهایی عملکرد مثبتی دارد ، عملکرد مناسبی نداشته باشد .
4.    اختلاط این روغن ها با دیگر روغن ها (روغن هایی با کاربرد مختلف ) نیز می تواند اثرات جبران ناپذیری داشته باشد
5.     ذخیره سازی روغن آبصابون در دماهای خیلی بالا مناسب نیست . حرارت زیاد می تواند تعادل آب و روغن را به هم زده و نیز اسیدیته سیال را دستخوش تغیر نماید و بیشتر از آن به پایداری امولسیون آسیب برساند .
6.    روغن آبصابون به دماهای پایین حساسیت زیادی ندارد . ولی به هر حال یخ زدگی و ذوب شدن های متناوب می تواند تعادل ترکیبات سیال را به هم زده و ناپایداری سیال را به دنبال داشته باشد .

حراجی آب صابون صنعتی در کشور

حراجی آب صابون صنعتی در کشورحراجی آب صابون صنعتی در کشور توسط سایت های معتبر اعلام می شود و خریداران می توانند با مراجعه به این سایت ها، خرید خود را با قیمت بسیار مناسب تر تهیه کرده و بدون پرداخت هزینه های جانبی حمل و نقل، محصول با کیفیت خود را درب منزل تحویل بگیرند.

لیست شرکت های پخش کننده آب صابون صنعتی در کشور

لیست شرکت های پخش کننده آب صابون صنعتی در کشورلیست شرکت های پخش کننده آب صابون صنعتی در کشور را می توانید از نمایندگی های مجاز در سراسر کشور ، دریافت نمایید .
کاربرد های آب صابون بسیار زیاد است اما به صورت اختصارکاربرد ها و ویژگی های آن را در زیر می بینیم.
•    استفاده به عنوان روان کننده در عملیات فرز کاری، مته زنی و برش
•    استفاده به عنوان روان کننده جهت جلوگیری از سایش قطعه کار و ابزار
•    استفاده به عنوان تمیز کننده قطعه و ماشین سی ان سی و دیگر دستگاه ها
•    استفاده از آب صابون جهت برداشتن پلیسه و بالا بردن دقت کار
•    بالا بردن عمر قطعه، ماشین و ابزار

مراکز تهیه آب صابون صنعتی ارزان در سراسر کشور

مراکز تهیه آب صابون صنعتی ارزان در سراسر کشورتولید آب صابون در مراکز تهیه آب صابون صنعتی ارزان در سراسر کشور انجام می شود .
آب صابون خوب باید چند شاخصه مهم را دارا باشد :

•    قابلیت حل شدن در آب هایی با سختی بالا
•    عدم گندیدگی برای مدت طولانی
•    خنک کاری و روان کاری مناسب
•    نداشتن بوی نا مطبوع و اذیت کننده برای اپراتور
•    نداشتن مواد سمی و سرطان زا برای کاربر
•    عدم آسیب پسماند آب صابون به محیط زیست
•    غلظت مناسب
•    قیمت مناسب

از عوامل مهمی که با آب صابون در گیر میباشد :
•    اپراتور
•    دستگاه
•    قطعه کار
•    محیط زیست   

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا خلیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120493968
آدرس کانال: SepiradCo@
پست الکترونیکی: SepiradCo@yahoo.com

پاسخی بگذارید